Výroba

Disponujeme vlastní výrobní kapacitou pro dílce menších rozměrů. Výrobu rozměrných dílců zajišťujeme kooperačně.

Zajistíme

Disponujeme vlastní výrobní kapacitou pro dílce menších rozměrů. Výrobu rozměrných dílců zajišťujeme kooperačně.

01

02

Soustružení

Provádíme soustružení malých a středních dílců na konvenčních soustruzích. Zajišťujeme kooperační soustružení velkých obrobků na klasických soustruzích i na CNC strojích a karuselech. Obrábíme i speciální kalené korozivzdorné oceli o tvrdosti až 55 HRC.

Frézování

Provádíme frézování většiny standardních materiálů na konvenčních strojích. Zajišťujeme frézování tvarově složitých dílů na CNC frézkách od klasických 3 až po 5-osá obráběcí centra včetně horizontálních vyvrtávacích strojů.

Svařování

Vyrábíme svařence z klasických uhlíkových ocelí až po legované oceli a korozivzdorné oceli. Zajišťujeme svařování od malých dílců až po velké svařence s následným tepelným zpracováním, tryskáním a následnou povrchovou úpravou.

Broušení a honování

Zajišťujeme broušení rovinných i rotačních vnitřních, vnějších i čelních ploch pro malé i rozměrné dílce. Brousíme vnitřní a vnější kroužky ložisek a kalené korozivzdorné oceli. Honujeme vnitřní průměry válcových ploch.

Kování a odlévání

Zajišťujeme odlitky z šedé a tvárné litiny, oceli na odlitky, korozivzdorných ocelí a slitin barevných kovů. Odlitky dodáváme od malých dílců až po rozměrné odlitky.
Zajišťujeme polotovary výkovků z volného kování z nízko, středně a vysoce legovaných ocelí. 

© Copyright 2020
Design by Petr Šimánek

All Rights Reserved